6YP87AW
HP EliteBook 850 G6, i7-8565U 1.80GHz, 16GB DDR4, 256GB Nvme,15" FHD, 1920x1080, US Qwerty, Win 11 Pro
4 Producten op voorraad
HP EliteBook 850 G6
Processor: Inel Core i7-8565U 1.80GHz,
Geheugen: 16GB DDR4
HardeSchijf: 256GB Nvme
Beeldscherm: 15'' 1920x1080
Grafische kaart: Intel Graphics HD
OS: Win 11 Pro
Garantie: 3 Jaar.
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel: 0478-206973
[email protected]
[email protected]
4 Producten op voorraad
6YP87AW
Refurbished
De opvallendste zakelijke pc De HP EliteBook 850 is speciaal ontworpen voor mensen die vaak onderweg zijn en is een uitstekend beveiligde en goed te beheren pc met krachtige samenwerkingstools, waardoor ondernemingen nog productiever en zowel onderweg als op kantoor goed beveiligd kunnen zijn.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP EliteBook 850 G6 |
| Processor : | Inel Core i7-8565U 1.80GHz, |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 8 |
| Klokfrequentie : | 1,80 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4,60 GHz |
| Interne geheugen : | 16GB DDR4 |
| Opslag : | 500GB SSD M2 Nvme |
| Videokaart : | Intel HD Graphics |
| Video uit : | HDMI, USB type-c naar DP 1.2/HDMI 2.0 |
| Besturingssysteem : | Win 11 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) |
| Schermdiagonaal : | 39,6 cm (15.6"), 1920x1080 |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Hoogte : | 18,2 mm |
| Breedte : | 370 mm |
| Diepte : | 251,7 mm |
| Gewicht : | 1,78 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 5706649028386 |
